Stirea asta vine ca un fel de milogeala,va rog sa ne cumparati chiar daca noi am vrut sa demonstram ca nu lasam la pret .
Voi ce parere aveti?Pare o miscare regizata.. :))
Versiune printabilă
Stirea asta vine ca un fel de milogeala,va rog sa ne cumparati chiar daca noi am vrut sa demonstram ca nu lasam la pret .
Voi ce parere aveti?Pare o miscare regizata.. :))
Poate cel mai bine ar fi sa vanda un 51% , ca sa ramana impreuna si sa concureze Google .
belea mare daca cumpara google yahoo-ul...nu o sa mai existe nici un fel de concurenta pentru ei... imbalanced :(
se pare ca Micosoft nu este interesat : stire
hahaha, ce proşti ăia că n-au acceptat din prima. Nu le mai dă nici doamne doamne aşa sumă pe jucăria lor.
trebuiau sa accepte din prima oara. a fost o oferta cat de cat buna, acuma nu cred ca mai sunt interesati cei de la microsoft.
E si normal ca nu mai sunt interesati. Ce , facem ofertele dupa cum bate vantul? Gata, asta e, si chiar ma bucur ca i-au refuzat si Yahoo-ul a ajuns de kko. Ce, daca google le-a refuzat parteneriatul ce tine de advertising hai sa vindem. Haha..penibil...