-
Motiv Ban !
am luat ban pe userul sskatiy pe motivul ca daca vreau sa fac bascalie sa ma duc pe alt forum. nu inteleg ce bascalie am facut ? am avut o problema, am deschis un topic si apoi cand am vrut sa scriu iar in el imi zicea ca nu am posturi destule. am raspuns in threaduri pana am facut 20 de posturi ca sa pot scrie din nou in topic. peste tot pe unde am scris am raspuns on topic si nu am facut nici un fel de bascalie. sau daca scriu mai mult de 10 posturi pe zi imi dati ban? va rog o explicatie. multumesc
-
Ai facut 20 de posturi doar ca sa iti atingi un scop. Ai dezgropat thread-uri vechi de luni de zile iar raspunsurile tale nu aveau mai mult de 5 cuvinte.
In plus, degeaba ti-ai facut un alt cont. Altcineva ar fi vazut o optiune de contact in footer-ul forum-ului.
Am sters eu 9-10 posturi absolut inutile.
Te multumeste explicatia ? Punctul 14 din Regulament.