-
Wifi problema
Din pacate am o problema cu wifi sau laptopul, aseara mi-a cazut dintr-o data wifi, dar le telefon imi mergea si imi merge si acum.. De vreo sapt am pus win 7, 64 bit pe el.. Laptopul e Dell, am mai vazut pe net probleme asemanatoare dar nu am gasit solutii decat sa reinstalez wind.. Ma poate ajuta cineva?
Multumesc!
-
Device manager ce spune? Ai toate driverele in ordine? iti apare ceva cu galben pe acolo?
-
Poate iti face probleme driver-ul de la placa wireless, nu trebuie sa reinstalezi tot windows-ul doar driver-ul.
-
Am reusit, multumesc frumos.