Versiune printabilă
Posteaza aici sau da-mi un PM, te voi contacta eu.
Gizz... threadul asta suna ca si o somatie!
Citat: Postat în original de Cristi Ursut Gizz... threadul asta suna ca si o somatie! Nu, suna a intrebare adresata scurt si la obiect. Nu avea rost sa fac o compunere doar pentru atat, restul detaliilor sunt trimise pe privat. PS: Multumesc celui ce mi-a dat reputatie negativa ;)
Am eu unul, dar nu-l folosesc. Script custom, design custom, domeniu propriu.