]Citat:
Postat în original de Krumel @ Feb 15 2006, 03:07 PM) [post=10267
Lasa ca recuperati de Dragobete.
:rolleyes:
[/QUOTE]
Nu ma, gata. Nu-l mai iubesc.
Versiune printabilă
]Citat:
Postat în original de Krumel @ Feb 15 2006, 03:07 PM) [post=10267
Lasa ca recuperati de Dragobete.
:rolleyes:
[/QUOTE]
Nu ma, gata. Nu-l mai iubesc.