Postat în original de
cristi
Pai si de ce nu scoti inregistrarea pana atunci? tu ai nevoie de trafic pt inceput, continut, anunturi, sa creeezi un brand la urma urmei...nu te comporta cu el ca si cum ar fi gata creat :) De asta ar fi bine sa scoti si acele anunturi sponsorizate. Baga de ex sa treaca la sponsorizat tot timpul ultimul anunt adaugat. Pe urma, iti mai zicea cineva de SEO on page, e zero intradevar.... n-ai titlu, n-ai url-uri seo friendly, n-ai meta taguri, etc. Mai ai parti netraduse
PS: Mi se pare nesimtire ca cineva ti-a atras atentia asupra unui minus al site-ului, si tu sa ii raspunzi oarecum ca "nu e treaba lui sau a ta partea aia...tehnica". In plus, tine de promovare :)