Stie cineva daca se merita sa te bagi pe piata din rusia prin Yandex (SEO) si daca modul de monetizare (sa zicem adsense) este convenabil?
Orice alte detalii despre Yandex si monetizare sunt bine venite.
Versiune printabilă
Stie cineva daca se merita sa te bagi pe piata din rusia prin Yandex (SEO) si daca modul de monetizare (sa zicem adsense) este convenabil?
Orice alte detalii despre Yandex si monetizare sunt bine venite.
merita ( e number one pe piata ruseasca, urmeaza google, rambler.ru, mail.ru)
adsense in unele nise e bunicel, insa http://begun.ru/begun/english/ in timp e mai convenabil, poti incerca si http://partner.yandex.ru/
eu le-as baga reclame zango in freza la rusi.