Nici daca pastrai 5% din castig nu gaseai pe nimeni.
Deci sa zicem prin ABSURD ca vrea unul sa ii pui reclamele adsense pe site-ul lui care face 500$ pe luna. Tu iei 250$ pe luna ca faci un drum pana la banca si ii trimiti bani.
Cat timp te-ai gandit la "afacerea" asta?

