Si nu uita sa dezactivezi plugin-ul...
Versiune printabilă
Si nu uita sa dezactivezi plugin-ul...
Nu știu dacă ai făcut altceva între timp, însă la mine se vede Open Sans acum :)
Dacă ție nu ți se vede, înseamnă că există o problemă de Cache. Nu trebuie să faci nimic, o să expire cookies și-atunci o să poți vedea și tu.
Alternativ, poți deschide site-un într-un alt browser. Așa verifici dacă a luat-o.
Pina la urma problema nu e rezolvata, poate cineva sa confirme ca in Firefox fontul este afisat corect? Mersi.