l-am dat
Versiune printabilă
l-am dat
se pare ca nu functioneaza site-ul. inca mai lucrezi la el?
l-am dat
ciudat, pt cateva momente a fost eroare 404, dar acum functioneaza. cu cat il vinzi? trimiti detalii pm? sau vrei sa oferim noi un pret? astept mai multe detalii. merci
l-am dat
l-am dat