-
heh:
1. licitatii,anunturi free,anunturi pe net,licitatie,auction,bid,free,ziar,magazin online,auction,bid,magazin,ecommerce free,licitez,achizitii,
"Esti nou pe licitatii,anunturi free,anunturi pe net,licitatie,auction,bid,free,ziar,magazin online,auction,bid,magazin,ecommerce free,licitez,achizitii,?"
SAU
"Esti licitatii,anunturi free,anunturi pe net,licitatie,auction,bid,free,ziar,magazin online,auction,bid,magazin,ecommerce free,licitez,achizitii, utilizator?"
2. "In cadrul site-ului Auction-e.com, termenii "licitatzie" sau
"licitatzii" trebuie cititi ca "licitatie" respectiv "licitatii"." SERIOS ???
3. "Noi (auction-e.com) te ajutam sa iti vinzi produsul cu cel mai bun pret aici gasesti cumparatori-vanzatori ... pentru produsele tale... Tot ce trebuie sa faceti este sa va inscrieti la inceput aveti 3E cadou ...Multumim, Echipa auction-e.com" In ce limba e asta ?
4. Cum sa il vinzi pe mai mult de 1 euro cand nu ai continut ??? (doar 6 articole scoase la licitatie)
5."Copyright ©2007 licitatii,anunturi free,anunturi pe net,licitatie,auction,bid,free,ziar,magazin online,auction,bid,magazin,ecommerce free,licitez,achizitii, . All Rights Reserved." Ce frumos..."
Te rog nu mai face pe nebunu', nu ai de ce !
-
bai memelea sau cum te cheama sa stii pentru cultura ta generala(0) ca nu se mai da capacitate si nu am 13 ani daca esti asa terminat la 21 ani pacat de tine sau poate ai pus 21 asa sa pari mai mare
@DeadGuy uitasem de acea parte voi modifica in help
Si acolo unde zice ""Esti licitatii,anunturi free,anunturi pe net,licitatie,auction,bid,free,ziar,magazin online,auction,bid,magazin,ecommerce free,licitez,achizitii, utilizator?"
este din cauza ca acolo imi adauga cuvintele cheie ... voi modifica cand ajung acasa !
Salut si topic INCHIS nu mai scrieti aici ;)
-
Noi nu mai scriem dar nici tu nu mai scrii pe forumul asta pana nu inveti sa vorbesti. Bye!