.... Inchis ...
Versiune printabilă
.... Inchis ...
IBL 0, doar 37 de pagini indexate... Pretul este pentru domeniu, sau pentru tot site-ul? E de vanzare doar domeniul sau si continutul?
....
....
scriptul este cumparat si costa 50$ din cate stiu...
....
....
Am specificat doar un lucru care trebuia sa il specifici tu, considera ca ti-am dat o mana de ajutor :) Oricum, nu vad care este problema daca este cumparat scriptul... chiar poate fi in avantajul tau... ai dat bani... si acuma esti dispus sa il faci cadou.... :clap: sau.. poate nu l-ai cumparat... :rolleyes:
Fara sa fiu Off Topic trebuie sa spun ca atunci cand vinzi ceva , trebuie sa oferi toate informatiile care te-ar putea ajuta sa vinzi acel ceva !
In cazul in care ai mai si investit in acel ceva , esti cu atat mai indreptatit sa ceri , iar cel care cumpara stie ca nu da banii pe ceva fara valoare !
Sa ne spui daca l-ai vandut si cu cat , pentru ca ar fi foarte util si pentru ceilalti useri care au siteuri de vanzare sau pentru cei care vor sa cumpere !
S-a vandut?