problema e ca nu vreau sa fie prea multe, deja folosesc prin iframe 2 ads-uri..., din care 1 abia merge :(.
Versiune printabilă
problema e ca nu vreau sa fie prea multe, deja folosesc prin iframe 2 ads-uri..., din care 1 abia merge :(.
Eu nu am spus multe :) 2 si bune...
Eu iti recomand adbrite
si eu , nu iti recomand adbrite