Daca poate cineva URGENT!!!! sami dea un link pt. un newsletter. Doar cu cod HTML , fara PHP, DOAR CU HTML fara upoaduri de fisiere. Un newsletter simplu si bun! Sunt detinatorul unui site!
Va multumesc!:pray: :)
Versiune printabilă
Daca poate cineva URGENT!!!! sami dea un link pt. un newsletter. Doar cu cod HTML , fara PHP, DOAR CU HTML fara upoaduri de fisiere. Un newsletter simplu si bun! Sunt detinatorul unui site!
Va multumesc!:pray: :)
Nu exista newsletter doar in HTML. E imposibil dpdv tehnic. Sunt insa tools open source: http://www.phplist.com/ de exemplu sau comerciale : http://www.interspire.com/sendstudio/
Multumesc mult oricum! O sa urmez linkurile voastre si o sa incerc sa ma descurc! Mult noroc in continuare!:) :D
Eu nu vreau un newsletter php deoarce imi e foarte greu sa lucrez pe el pentru ca eu nam php si nu cunosc nimic despre el doar ca ''este un program de programat'' partz. Cei aia? Orikum de aceia nu vreau un newslet ter php, vreau unul compatibil pt. Mozilla Firefox! Sper sa gasesc in final unul! Imi cer iertare pentru atata solicitare! Pe curand!:"> :O
Daca nu vrei sa folosesti script pe server atunci fa outsourcing la newsletter ( in situri gen http://www.aweber.com/ ).
Folosesc YMLP varianta de 10 dolari pe luna si sunt foarte multumit.
Multzumesk orikum! Deokamdta numi pun newsletter pana nu gasesk ceva p plaku meu..... A! Am nevoie URGENT!!! de un HTML Game rating bar""" Doaar pentru jok!:pray:
Tu ai citit ce am scris eu, nu exista solutie HTML. Trebuie script, nu ca nu stiu. Nu exista pur si simplu. Nu este posibil tenic de construit asa ceva.
stie cineva un newsletter care sa aiba posibilitatea de a trimite si atasament ?
multumesc.
Eu am schimbat aweber la ymlp (din cauza ca trebuia ca sa imi RE valideze si RE verifice toate contactele mele din lista). Asta insemna sa retrimita un email de opt in.
Acum trimit newsleterele cu Your Mailinglist Provider - Professional yet easy-to-use mailing list hosting si e super ok. Ca s pret e extrem de avantajos, din cand in cand mai cumpar extra credite pentru luniile in care trimit de mai multe ori. Ideea cred ceaa mai importanta e de flexibilitate si asta am cautat eu de fapt.
Cu YMLP e voie sa pui atasamente. Multumesc celui care a facut mai sus recomandarea, eu sunt deja de 5-6 luni pe YMLP.