Salut,
Am mai vazut articole pe forum despre Trafic.ro VS Google Analytics, dar totusi au trecut ceva ani de atunci, asa ca as vrea sa va intreb. Voi ce alegeti dintre trafic.ro si google analytics, as vrea sa argumentati alegerea facuta cu niste avantaje si dezavantaje pe care le-ati observat. Multumesc.

