Imi place site-ul, arata ingrjit si e placut si coloristic.
Referitor la header daca l-ai facut in Corel (pare vectorial) verifica optiunile de export.
Am facut si eu recent un site cu joomla, tot primul dar mai am putin de bibilit si de aranjat dpdv SEO.
Felicitari!
