-
danitamas.ro
Nu de mult.. defapt de vreo 2-3 zile mi-am tras si eu un blog... sa vad cum e.. sa imi pun bucata de idee pe o bucata de hartie electronica si sa vad daca cineva undeva gaseste cat de cat interesant ce am scris eu.. interesant cat sa ma injure sau sa comenteze.
Dati si voi un ochi si o mica parere daca doriti! :)
http://danitamas.ro
-
Ai ochii cam rosii in poza din header. Pune niste spatiu intre titlul "Daniel Tamas" si slogan.
Ar arata frumos un favicon. Data ar trebui tradusa in romana, iar in loc de "by admin" personalizeaza cu numele tau, sau scoate partea aia ca oricum doar tu o sa postezi pe acel blog.
Butonul "trimite" de la newsletter trebuia pus pe aceeasi linie cu casuta.
Cam astea mi-au sarit in ochi la prima vizionare.
-
multam :) acolo cu spatiul e lasat intentionat asa.. asa imi place mie :D
restul: intriging :)
mersi again