http://www.ogvo.ro
l-am facut acum ceva vree, initial nu stiam ce sunt alea meta tags... asa ca.. va inchipuiti si ce design de doi lei avea. in cele din urma a ajuns pe prima pagina la google (acum pe 2) si prima pozitie la yahoo, msn si majoritatea celorlalte motoare de cautare.(dupa "fier forjat" si "hidroizolatii")
de ceva vreme nu am mai facut nimic la el, vad ca cel care se ocupa i-a si stricat meniul nitel... a facut o varza acolo
ce vroiam sa va intreb este .... de ce am ajuns asa sus la motoarele de cautare? as vrea sa repet experienta
