Studiu de caz - [ donTED.ro ]
Salutări!
Mi-am relansat blogul, donTED.ro - blog - aștept păreri, critici, idei, sugestii, orice.
Pagina de facebook e aici - http://www.facebook.com/blogaciuneadonted -
am început cu puțină promovare, ± 50 LEI / 300 Like-uri - e bine, e rău, voi ce ziceți ?
Credeți că ar mai trebui să insist pe ceva anume ? Încerc să fac și o mică-mare afiliere,
nu vreau să mă îmbogățesc, să se adune acolo de un produs nou pe lună, o chestie mică,
ceva...
Din pasiune pentru scris ;) sper să vă placă textele...
Weekend frumos în continuare!