Postat în original de
crt
Site-ul este cat se poate de ok. M-ar convinge sa apelez la serviciile voastre un portofoliu mai bogat si mai complex. Dar sunt sigur ca acest aspect se va rezolva in viitor.
Am observat si o alta chestie care mie imi arata cam la ce nivel se ridica designerul/coder-ul respectiv (firma daca e cazul). Poate pt. multi reprezinta un lucru nesemnificativ dar pt. o persoana care urmareste atent micile detalii aceste lucruri conteaza foarte mult. Sincer m-as fi asteptat sa folositi sprites pt. imagini. Repet, este un detaliu simplu dar pt. mine reprezinta un criteriu de alegere a colaboratorilor.
Mult succes si la cat mai multi clienti.