Mie imi place ... chiar super :clap:
Versiune printabilă
Mie imi place ... chiar super :clap:
super ca nu transfera PR :D nofollow peste tot :(( why? si ala e portocaliu? mie mi se pare bej... oricum culorile bune, nu agresive, calde si calme.. design bun
Frate sunteti dusi cu pluta. Sa mor eu.Citat:
Postat în original de Iskander
Bineinteles ca transfera PR. Uitata-te mai bine.
:"> da.. acum ca ai zis sa ma uit atent am vazut... pai mie mi-au sarit in ochi nofollow la toata lista :D.. pai poate ar treb sa pui un albastru la title sau altceva.. ca nu mi-am dat seama ca e link.... problema de design :))
cat dureaza de cand se face submission pana cand e "prelucrat" un site? :D
s-ar putea sa dureze :DCitat:
4 June 2006 - We now have these stats : 73598 total submissions, 6107 included websites, 4036 pending websites.
Destul de mult.Citat:
Postat în original de mike
Nu exista domne probleme la design, ce-ai? :PCitat:
Postat în original de Iskander
a`mi place.. daca ar fi un albastru la fundal.. mi`ar place si mai mult
nu mi-am facut cont ca sa intreb asta ... seamana cu ubuntu.com ... culorile , design .... no offense..