-
UPDATE:
deoarece multe persoane aveau deja multe avatare ( dintre care multe se repetau ) ... deoarece schimbau avatarul a cu avatarul b, dupa aia reveneau la avatarul a, dupa aia schimbau cu avatarul c si iara schimbau in avatarul a .. s.a.m.d.
s-a implementat functie noua de verificare completa a avatarelor fiecarei persoane astfel incat sa nu fie duplicate.
Pana miercuri fiecare utilizator va avea pagina dedicata Arhivei de avatare in care vor fi toate avatarele acelui ID cu data la care a fost prima si ultima oara vazut acel avatar pentru id-ul respectiv :)
+ cand intri pe un oras ( din lista din dreapta cu municiipile de judet ) iti va aparea o lista cu toate orasele din acel judet.
Mai astept pareri ... sugestii de imbunatatire functionalitate ...
-
Cu o mica intarziere .. avem si pagini de Arhiva avatare :)
Un mic exemplu aici: http://www.id-fete.eu/id-fete-bacau/...eliapus10.html
+
imbunatatit formular de inregistrare .. astfel incat sa nu se mai inscrie baieti .. sau macar daca se inscriu sa le fie rusine ca au bifat ca sunt fete :))
+
adaugat pagina cu indicatiile necesare pentru a sterge un id
-
inca un update:
La formularul de comment-uri ... din acest moment tine minte ce ai scris data trecuta la nume si id astfel incat sa nu fie nevoie sa completezi pentru fiecare comment in parte :)
PS: desi ca sa se inregistreze trebuie sa bifeze ca sunt fete ... tot mai primesc cate unu doi baieti pe zi sub forma de inregistrare ... ehhh .. noi sa fim sanatosi
Nu vine nimeni cu vreo sugestie draguta de imbunatatit pe site ( gen .. o functie noua .. o chestie misto, etc ) ?