Dupa aproximativ o luna ar trebui sa ajunga. Poate mai putin
Versiune printabilă
Dupa aproximativ o luna ar trebui sa ajunga. Poate mai putin
Eu nu ma mai pot loha in cont de vreo 10 zile. Asteptam niste plati cu valoare de vreo 50€.
Contul nu stiu daca e banat, ca pot recupera parola (vine pe mail). Doar ca nu ma pot loga.
Le-am trimis ieri un mail. Astept sa vad ce imi raspunde.
Off: Urrra ! Nu am murit. Poate in 2012 :)
e banat....asta se cheama banare la ei...
da ,,,mie de exemplu mi-a inchis contul chiar daca aveam site in germana