h t t p : / / e-felicitari.mxhost.net/ - ctrl+A in partea de jos
Versiune printabilă
h t t p : / / e-felicitari.mxhost.net/ - ctrl+A in partea de jos
;) asta nu mai e spam, e flood !
mxhost.net are acelasi proprietar ca mxhost.ro, dar e posibil ca subdomeniul sa-l fi setat pentru vreun client de gazduire.
Cum adica?Citat:
dar e posibil ca subdomeniul sa-l fi setat pentru vreun client de gazduire.
Eu vand gazduire, vine clientul x, vrea gazduire dar inca nu are domeniu, ii aloc un subdomeniu, in general temporar.
[quote=Offtopic, puteti trece peste mesaj]Am inteles acum. Tocmai asta vroiam sa zic. mxhost.net ofera (sau oferea) gazduire gratuita. Daca nu mai scrie nimic pe site de asta il sun pe Adi si il intreb.
mxhost.net oferea gazduire pe mxhost.net si pe xro.us
Andrei
<span style="color:red">EDIT:</span>
unde dai si unde crapa!
era clar ca-i subdomeniu gratuit... atata doar ca nu asta era subiectul discutiei...
:lol: :lol: :blink: lool
am si eu un site de felicitari... si am folosit mai demult niste mijloace nu pra corecte.... dar nici chiar asa frate
rusinica