Ce parere aveti de astia: util21.ro
Ditamai carnatul de linkuri in josul paginii :">
Versiune printabilă
Ce parere aveti de astia: util21.ro
Ditamai carnatul de linkuri in josul paginii :">
Ti se par normale puse alea acolo?
Poate au un scop...asta e clar...dar nu sint normale pozitionarea lor.
seo spam clar! si obositor scrisu..
Si nu e numai pe prima pagina asa.
Apropo de numarul de linkuri dintr-o pagina, dauneaza un numar mare ? Nu sunt luate in calcul peste 100 (auzisem pe undeva) ?
Am mai citit pe undeva (nu imi dau seama exact unde, dar am retinut ca era o sursa de incredere) cum ca daca ai o pagina cu page rank 4 sa zicem ... una e sa fie 10 linkuri pe acea pagina si alta e sa fie 100 (asta apropo de valoarea votului respectivei pagini catre celelalte dpdv al Google Page Rank)
Daca ma uit la cei de la ejobs.ro n-as sti sa zic daca au multe linkuri sau nu.
Deci cum sta treaba cu numarul de linkuri ?
Da, "votul" catre paginile respective scade cu cat sunt mai multe link-uri.
din cate vad eu linkurile de jos sunt catre alte pagini ale siteului ... :D
Nu cred ca e spam ... adica poate ceva la limita catre SPAM.
Sunt link-uri catre pagini din site si majoritatea au continut.
Arata aiurea, e clar si e si mai clar ca sunt puse pentru a ajunge mai in fata la cautari dupa cuvintele alea.
Dar e un SPAM bine gandit :rockon: e ... "crima perfecta" - scapa nepedepsit.