Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 16

Subiect: De vanzare membri grupuri facebook

  1. #1
    Avatarul lui BeSeo
    BeSeo este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2018
    Vârstă
    38
    Posturi
    113
    Putere Rep
    0

    Implicit De vanzare membri grupuri facebook

    Target 60%masculin - 40% feminin
    Profile reale , toate de pe teritoriul romaniei.
    Capacitate 5-10.000 per zi
    Capacitate totala 500.000-700.000
    Pret 2.2 euro per 1000 membri.

  2. #2
    Avatarul lui Floki
    Floki este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    20
    Data înscrierii
    15th March 2015
    Vârstă
    55
    Posturi
    301
    Putere Rep
    20

    Implicit

    Din 29 Martie, din 10k a livrat abia vreo 3.8k. Si asta dupa insistente. Nu l-am mai contactat din 9 Aprilie si nici el n-a mai dat vreun semn.
    Ma felicit ca nu am cerut mai mult.
    User de evitat, nu recomand.

  3. #3
    Avatarul lui BeSeo
    BeSeo este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2018
    Vârstă
    38
    Posturi
    113
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Sunt foarte multe comenzi in lucru , daca exista o problema , imi poti scrie linistit , mereu am raspuns promt.
    Te rog sa imi scrii in mesaj privat , ce grup este sa verificam si noi, si intradevar daca ceea ce spui tu se adevereste , putem face retur etc..

  4. #4
    Avatarul lui LuKian
    LuKian este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    26
    Data înscrierii
    7th October 2010
    Locaţie
    Petrosani
    Vârstă
    38
    Posturi
    782
    Putere Rep
    26

    Implicit

    Confirm si eu , dar am cerut bani inapoi si i-am primit , dar e de evitat, cel putin in acest post..

    Citat Postat în original de Floki Vezi Post
    Din 29 Martie, din 10k a livrat abia vreo 3.8k. Si asta dupa insistente. Nu l-am mai contactat din 9 Aprilie si nici el n-a mai dat vreun semn.
    Ma felicit ca nu am cerut mai mult.
    User de evitat, nu recomand.
    Scriu prost gramatical.... dar totusi, fii pozitiv!

  5. #5
    Avatarul lui ekofresh
    ekofresh este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    16
    Data înscrierii
    8th November 2015
    Locaţie
    Targu-Jiu, Gorj
    Vârstă
    27
    Posturi
    280
    Putere Rep
    16

    Implicit

    Off: Nu am urmarit prea bine acest forum pe alte categorii in afara de cele care ma intereseaza, insa am vazut pe un forum ca aceasta "firma", beseo isi ameninta cumparatorii, mai mult, pe acelasi forum se spune ca cel ce sta in spatele acestei firme ar fi un anume Cosmin din Giurgiu, cunoscut pentru tepele pe care acesta le-a dat.

  6. #6
    Avatarul lui BeSeo
    BeSeo este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2018
    Vârstă
    38
    Posturi
    113
    Putere Rep
    0

    Implicit

    1: O sa te invit si pe tine maine sa imi explici pe cine am amenintat ( mai ales cumparatorii ) Si va trebui sa dovedesti pentru ca majoritatea de acolo au plangere , si iti fac si tie una ... asa sa iti dovedesti acuzatiile astea nefondate. Eu din ce vad am plati facute in avans , unde sa dorit retur sa oferit retur ... probabil si tu esti in cardasie cu aceia de acolo , eh , dimineata iti pozez si tie plangerea si [pentru tine si ti-o trimit prin PM , ca altfel nu va potoliti.
    Toti acuzati dar unul nu ati aratat nici ceea mai mica dovada , doar cuvinte ... pai joaca sa cam incheiat de astazi decand am facut primele plangeri ( le vrei pozate? sunt putine 6 la numar ) sa va vad eu atunci cat de simpatici mai sunteti in 10-20 de zile cand veniti unul cate unul sa si dovediti ce spuneti. Ca deja mi-sa luat de acuzatii nefondate , fel si fel de nume atribuite si toate bazaconiile ce va debiteaza mintea unora.
    Ultima modificare făcută de BeSeo; 7th May 2018 la 00:57.

  7. #7
    Avatarul lui ekofresh
    ekofresh este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    16
    Data înscrierii
    8th November 2015
    Locaţie
    Targu-Jiu, Gorj
    Vârstă
    27
    Posturi
    280
    Putere Rep
    16

    Implicit

    Ai spus ca imi vei face plangere pentru calomnie . Nu stiu ce am calomniat, deci e o plangere nefondata.
    In al doilea rand, nu, nu sunt in cardasie cu nimeni, doar am vazut ce s-a zis acolo despre tine si am spus ca e ok sa afle si cei de aici, tinand cont si de comentariul lui Floki, deci ai antecedente.
    In al treilea rand, nu stiu pe ce nume si pe ce date vei face tu o plangere. Pe numele "ekofresh", utilizator SeoPedia, din Targu-Jiu?
    Si in incheiere, eu nu te-am acuzat de nimic, doar am spus ceea ce s-a zis despre tine pe respectivul forum. Vrei link de la postare, nu stii despre ce se vorbeste? Ca tot spui de "calomnie". Eu doar am dus informatia mai departe, nu am calomniat pe cineva anume. In fine, astept pm dimineata, cum spuneai.

  8. #8
    Avatarul lui BeSeo
    BeSeo este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2018
    Vârstă
    38
    Posturi
    113
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Calomnia nu mai intra in codul penal , dar acuzatiile nefondate da Nu sunt eu , nu am nici un antecedent , Am datele tale pentru ca am facut o tranzactie - Remember ? ( Pe tine nu te-am tepuit? ) ) Ai spus ca am tepuit , ca am amenintat , pai astea ce sunt? tu le-ai scris , nu ma intereseaza ceilalalti , ce usor va ascundeti sub un nickname dar din fericire pt tine am datele inca din 2016 Pam , Pam chiar si pe mail. Discutam de dimineata.
    P.S Calomnia si prejudiciul de imagine nu mai intra in noul cod penal dar intra in acela civil ... si iar pam - pam , vezi de dimineata cat de om de cuvant sunt sau nu .
    PPS: Floki a fost indrumat pe PM sa imi comunice problema , am N comenzi in derulare , unele blocate probabil altele nu , am PM disponibil , SKYPE , E-MAIL + numar de telefon , daca cineva are o problema sau considera ca are o problema ma poate contacta , lukian a facut-o si i-am dat retur instant.
    Am eu ac de voi.
    Vladut Mic de 17-18 ani
    Ultima modificare făcută de BeSeo; 7th May 2018 la 01:59.

  9. #9
    Avatarul lui ekofresh
    ekofresh este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    16
    Data înscrierii
    8th November 2015
    Locaţie
    Targu-Jiu, Gorj
    Vârstă
    27
    Posturi
    280
    Putere Rep
    16

    Implicit

    Citesti printre randuri? "AM VAZUT PE UN FORUM", scrie inainte de ceea ce afirmi tu mai sus.
    Nu stiu ce tranzactie ai facut tu cu mine in 2016, nu am niciun mail cu vreun anume Cosmin sau BeSeo, tocmai de aia nu iti pot raspude daca m-ai tepuit sau nu, pentru ca de cateva ori am fost tepuit.
    Daca esti barbat, astept mail de la tine. Daca nu, continua tot asa, o sa ajungi departe.
    Inca o data, ceea ce am spus eu mai sus, faptul ca am dus informatia mai departe, exact asa cum am vazut-o acolo, nu reprezinta calomnie si nici prejudiciu de imagine.

  10. #10
    Avatarul lui BeSeo
    BeSeo este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2018
    Vârstă
    38
    Posturi
    113
    Putere Rep
    0

    Implicit

    ....
    Ultima modificare făcută de Nichita; 8th May 2018 la 01:01. Motiv: Aberatii

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Cumpar like-uri, pagini (peste 100k), membri grupuri si grupuri pe Facebook
    De George Ginghina în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 6th August 2017, 14:58
  2. Cumpar membri grupuri
    De CosminAlexandru în forumul Cereri Servicii
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 15th February 2017, 15:47
  3. Postari in grupuri de facebook
    De Marius Cristian în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 13th February 2016, 18:56
  4. Grupuri Facebook
    De crv_93 în forumul Subiecte pentru incepatori
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 16th January 2015, 21:07
  5. Vand grup facebook 14k membri
    De N.Paul în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 11th December 2013, 23:22

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •