Pentru ca sunt filolog, scriitor si redactor, pentru ca iubesc limba romana si am aceeasi pretentie de la cei care o folosesc (pr)in site-urile proprii, pentru ca extrem de multe site-uri "natale" pe care le-am frunzarit n-au habar unde urmeaza o virgula, un punct, o cratima, doi de "i" etc., si pentru ca pot oferi un serviciu CERT de calitate, sar si eu cu un anunt in zona celor care vor sa "imprastie" si calitate, deci pentru cei care vor sa-si atraga in primul rand cititorii prin content de calitate!
Informatii suplimentare pe pm!



Răspunde cu citat