Complet de acord cu Maldinii. In primul rand, e vorba de un concurs, acest thread nu este deloc incadrat bine. In al doilea rand daca esti interesata sa vezi cum lucram fiecare, puteai sa ne ceri simplu un portofoliu. Imagineaza-ti ca nu convine numanui sa munceasca la 2 bannere cateva ore doar pentru posibilitatea ca ar putea fi platit. Nu mi se pare ok ce ai facut.

