Si daca ar fi in joc banii tai? :)
Versiune printabilă
Nu cred ca e vorba de mai mult de 10 euro, am pierdut mult mai multi banii... 10 euro +- nu ma fac mai fericit dar nici mai trist...
Ii pierzi asta e... te inveti minte,nu ca eu as sta prea roz la capitolul situatie financiara.
Nu e vorba de bani, 10 euro ii pierzi si pe strada. Nu e vorba nici de ceilalti, un tepar gaseste mereu noi victime. E vorba de doua lucruri: 1) de prostie - ma simt ofensat de prostia de a da teapa cuiva care are foarte multe informatii despre tine (chiar si de la cei care ma fura, ma astept si eu macar sa ma fure la standardele mele, adica cu ceva tact si abilitate, asa, ce-a facut el e gainarie) si 2) e vorba de sfidare - suntem o mana de insi aici, iar el ce face, ne ia si ne da tepe pe rand.
As prefera sa nu se inchida topicul, daca vreodata doreste sa spuna ceva, sa-i ramana dreptul la replica. Oricum, un tepar are intotdeauna o scuza.. si de fiecare data e la fel de fascinant :)