voi ce folositi pentru a trimite mesaje email html si cu imagini de pe site-urile voastre?
vreun program anume sau ce scripturi?
Versiune printabilă
voi ce folositi pentru a trimite mesaje email html si cu imagini de pe site-urile voastre?
vreun program anume sau ce scripturi?
recomand PHPMailer - http://phpmailer.codeworxtech.com/
ceva idei pt emailuri cu HTML - http://www.mailchimp.com/resources/templates/
incearca si Swift Mailer.
eu am fost multumit.
sau functia php mail() cu body html si header
Pe notonebit.com gasesti Simple Mailing List. E free, stie template-uri, stie sa trimita mesaje HTML, se poate seta CRON sa trimita max. 50-100-cateofi mailuri pe ora, etc.
Eu folosesc PHP Mailer. E foarte usor de folosit, poti pune attachamente, cod html etc.