da-mi privat cu id-ul de mess sau un contact ;)
Versiune printabilă
da-mi privat cu id-ul de mess sau un contact ;)
pai eu (si nu imi este frica sa recunosc...nu ma tem de securitate) nu am nimic cu licenta si nici nu o sa am vreodata dar din cate am auzit nu e bine sa promovezi pirateria ca iti dau in cap ceilalti(desi nu exista om pe planeta asta care sa nu fi practicat macar odata asa ceva) :D