Bine ai venit, Bogdane! Mai sunt asa de multi Bogdani pe aici ?
Versiune printabilă
Bine ai venit, Bogdane! Mai sunt asa de multi Bogdani pe aici ?
Ce vreau? sa invat, CE? Cam orice.. Nu stii cand o sa-ti trebuiasca in viata.
Stiu un pic din toate, php/html/mysql (begginer), I can work my way around google, Am un site de 2 ani pe care abia acum am inceput sa-l dezvolt, treaba e ca nu am timp prea mult la dispozitie.
Cu ce va pot ajuta? pai nu stiu, you ask and i'll answer. :P
bun venit bogdan. da-ne detalii despre munca ta