-
Salutare din dr. taberei
Sunt de ceva vreme pe acest forum dar din pacate am omis acest thread. :( dar mai bine mai tarziu decat niciodata. :)
Eu sunt un baietel cam pe la 19 ani care se pricepe in a creea: poze,website layouts,bannere,logo-uri(sigle),manipulari foto..si aproape cam tot ce se poate creea cu adobe photoshop si corel draw.( Nica Christian blog-ul meu personal care deocamdata este in constructie)
Mi-am facut cont pe acest forum deoarece m-am gandit ca nu strica sa dau si eu o mana de ajutor sau de ce nu sa fiu ajutat.
-
Bine ai venit (chiar si din Drumul Taberei :D)! Situl e in constructie sau nu am ajuns eu unde trebuie ?
-
este in constructie am si precizat :P
-
Scuze, my bad. Am vazut linkul si nu am mai citit dupa. Inca o data, graba strica treaba :">