Salut,
Am 25 de ani sunt din Brasov, ma ocup de grafica de vreo 7 ani.
De web design m-am apucat prin martie anul asta din necesitate.
Versiune printabilă
Salut,
Am 25 de ani sunt din Brasov, ma ocup de grafica de vreo 7 ani.
De web design m-am apucat prin martie anul asta din necesitate.
Salut and welcome. Sper sa gasesti informatii faine. Daca nu, intreaba ... :hi:
BIne ai venit Dsa. :)
Bine ai venit ...
De la ce vine DsA ? :D
Bine ai venit dsa. :hi:
DsA = Devils Advocate un film care mi-a placut mie .. prostiile tineretii :D
A.. si ca completare ca am observat ca lipseste casatorit de un an (apropo nu mai sfatuiesc pe nimeni sa faca asta)
De ce nu? :xCitat:
Originally posted by dsa
[b]A.. si ca completare ca am observat ca lipseste casatorit de un an (apropo nu mai sfatuiesc pe nimeni sa faca asta)
te insori, nu te insori, peste 10 ani tot regreti... poate omul e mai rapid si la el e valabil proverbul dar cu perioada mai scurta :)
Cred ca merg la SIAB. Imi iau masina si nevasta. :D
Credeam ca ai pretentii de la viata ma.Citat:
ma dezamagesti