-
Hello
Salutare
<meta name="Nick" content="Gangsta">
<meta name="Varsta" content="17">
<meta name="Interese" content="SEO & web stuff">
Sunt incepator in ce tine de design, SEO, etc. Totul se invata, nimeni nu s-a nascut invatat :)
Sper sa invat multe de aici si sa ma simt bine.
Pe curand ;)
-
-
Cred ca e unul dintre cele mai dragute mesaje "hello" :)
Mi-ar placea sa fi fost atat de inspirata. Nici eu nu sunt de prea mult .. dar imi place aici. Bine ai venit si bafta in toate ;)
-
-
Vezi ca nu ti-ai inchis tag-urile xhtml style :). Sau macar precizeaza care e dtd-ul :))
Back on topic... bine ai venit.
-
Inseamna ca ii place HTML 4 ... nu se omoara cu XHTML :)
-