Ma numesc Dumitru, urmaresc acest forum frecvent, in cautarile mele pe google gasesc un raspuns pe acest forum.
Deabia acum m-am gandit sagmi fac un cont.
Bine v-am gasit.
Versiune printabilă
Ma numesc Dumitru, urmaresc acest forum frecvent, in cautarile mele pe google gasesc un raspuns pe acest forum.
Deabia acum m-am gandit sagmi fac un cont.
Bine v-am gasit.
Salut, Dumitru, si bine ai venit.
Bine ai venit! Sedere placuta si utila!
Bine ai venit. Spor la citit ca sigur sunt multe lucruri interesante pe forum.
Bine ai venit in comunitate!
Salut Dumitru, bine ai venit!
Bun venit pe forum oltene :)
Welcome :)