Sunt eu Dorina. Nu stiu ce as putea spune despre mine, doar un singur lucrumi-e dor de casa.:|
Versiune printabilă
Sunt eu Dorina. Nu stiu ce as putea spune despre mine, doar un singur lucrumi-e dor de casa.:|
Welcome si sedere placuta. Ne dorim una cat mai lunga. :D
Salut !
Sper sa-ti placa aici. Mie-mi place :D
Bine ai venit. Simte-te ca acasa :)
Bine ai venit.
Welcome in to the hell! Have fun :twisted:
Glumeam :happy:
Bine ai venit!
Cata atentie li se dau doamnelor ;)
sunt cam derutata in ultima vreme. :( dorul de acasa isi spune cuvantul si inca nu gasesc drumul catre voi.
salutari la toata lumea.
salut Dorina!
salutari din Timisoara.
Tocmai ma pregateam sa-l capacesc pe bogdi ca invie thread-uri moarte de mult, cand colo, dupa 2 ani, revine dorina cu al doilea post.
Parerea mea ca daca dupa doi ani primul lucru e sa spui ca ti-e dor de tara, atunci, oriunde ai fi, ceva e in neregula. Poate o vizita in rromania, sa revezi frumusetile ei (gunoaie, hotie, coruptie, batjocura, etc.) te va lamuri ca ti-e bine acolo unde esti.
Eu unul sunt cu un picior in avion si astept doar un semn de la AdSense (de genul "f..k romanian publishers") ca sa-mi fac bagajele.