-
Salutari !
Salut, numele meu este Mircea si lucrez ca si consultant IT la o companie de soft din Romania.
Nu sunt foarte priceput la partea asta cu SEO, SEM, webdesign, etc. tocmai de aceea am decis sa ma inscriu la voi pe forum pentru a avea acces la discutiile purtate si de ce nu pentru a socializa si a face un mic schimb de experienta.
Sper sa ne auzim curand !
-
-
-
-
Saluatari, bine ai venit!
-
-
Bine ai venit pe forum, Mircea!
-
Bine ai venit. Speram sa fie un schimb reciproc placut de cunostinte. Multa bafta.