Cred ca nu s-a referit la virusarea calculatorului ci la faptul ca a prins drag de ele :) Daca te uiti la profilul linkedin o sa iti dai seama cam ce facea cu pc-ul in perioada aceea.
Versiune printabilă
Multumesc tuturor pentru gandurile bune!Citat:
pe vremea lui Nicu ti-ai luat pc si te-ai si virusat? Ce provider de net era in 1984?
felix
1. virusat in sensul ca a patruns microbul informatic in sange, nu in pc :)
2. "pc"-ul meu de atunci era de tip Cobra fara niciun element extern sau intern de pe care sa poata lua virusi precum de boot. Despre provider de net cred ca nu e cazul ...
Salutare, bun venit pe seopedia.
Nici macar din acela nu avea, acelea au aparut mai tarziu. Incarcam prin mufa DIN cu 5 pini de pe casetofon, in 5 minute un joculet.
Multumesc.
@s0rYn, era la gluma, ma bucur ca ai ajuns pe SEOPEDIA!
Desigur, nici nu am interpretat altfel.
Si eu ma bucur de noi prieteni. Am multe de povestit dar cand voi avea mai multe "drepturi" pe aici ... :)
Bun venit in comunitate Sorin!
Salutare, de la mare,
Succese si excese!
Salut,de la mare :D:D:D