Salutari de tot de la Dunare.
Doru Panaitescu parca e tot din Braila, corect? :)
Versiune printabilă
Salutari de tot de la Dunare.
Doru Panaitescu parca e tot din Braila, corect? :)
Bine ai venit Daniela ! :) vad ca suntem din ce in ce mai multe fete
Bine ai venit!
Multumesc tuturor!