Buna,
Sunt Ana, am aterizat aici ( si bine-mi pare :) ) la recomandarea prietenului meu. Momentan sunt operator SAP, insa sunt interesata de SEO si cum timpul este atat de pretios, ma apuc numaidecat de studiat. :)
Bine v-am gasit !
Versiune printabilă
Buna,
Sunt Ana, am aterizat aici ( si bine-mi pare :) ) la recomandarea prietenului meu. Momentan sunt operator SAP, insa sunt interesata de SEO si cum timpul este atat de pretios, ma apuc numaidecat de studiat. :)
Bine v-am gasit !
Bine ai venit!
PS: mi se pare mie sau sunt din ce in ce mai multe fete interesate de SEO?
Buna Ana , dar am inteles ca din SAP se castiga foarte bine nu in Romania , adica daca prinzi contracte...unde se pot face cursuri de SAP ?
se pare, ca nu ti se pare..hmm cum suna asta ;))
Bine ai venit, Ana :)
buna Vicentiu, eu am invatat in cadrul companiei la care lucrez, au implementat SAP prin 2009, stiu ca SAP Romania organizeaza cursuri in general, dar cu siguranta daca dai un search ve-i gasi si alte oferte. :)
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
vei gasi, am vrut sa zic..uff..scuze.
Buna, Ana, bine ai venit!
Sigur nu e vorba de sap2000? vezi aici , dar este vorba de calcul si modelare structurala. cei care au facut Facultatea de Constructii stiu despre ce e vorba in programul asta.. Exista un curs dedicat acestei aplicatii MEF - metoda elementului finit, insa nu intra in aria de dezbateri seo, nu este forumul potrivit.
bine ai venit Ana :)
Bine ai venit, pai toate fetele sunt pasionate de seo, vine si o fata care sa ne uimeaca in taina programari sau a design-ului.
Bine ai venit! :)