salut,
sunt alina, web designer. ma consider perpetual noob si fac cu placere ceea ce fac. :)
Versiune printabilă
salut,
sunt alina, web designer. ma consider perpetual noob si fac cu placere ceea ce fac. :)
hi noob:D
bine ai venit!
bine v-am gasit! :)
Buna seara scaiule ! Eu sper sa nu ramai "perpetual n00b" daca ti-ai facut cont pe Seopedia. Daca faci cu placere ceea ce faci, e imposibil sa nu iti iasa !
fac cu multa placere si de obicei imi iese :D dar prin perpetual noob ma refer ca oricat inveti, mereu raman miliarde de alte lucruri de invatat. daca treci peste momentele in care asta devine frustrant, atunci totul e ok :)
Bine ai venit, Alina !
Succes, speram ca si noi iti vom fi un pic de ajutor, si sunt sigur ca si ca noi vom avea ceva de invatat de la tine
Bine ai venit pe forum. Eu sunt curios de la ce vine userul tau :)) ( http://forum.seopedia.ro/prezentare-...me-ul-tau.html )
Probabil ca sacaie pe toata lumea la cap :P
Bine v-am gasit! :D
Ms, sunt sigura ca va fi o colaborare fructuoasa ;)
vine de la numele unei plante :D o sa detaliez pe threadul potrivit :tongue:
:happy:
Nu o lua in nume de rau, era o gluma :)
Bina ai venit Alina - scaiul - :D Spor in toate iti doresc !:)
Alina, welcome! De fiecare data cand apare o tipa pe forum, eu sunt responsabil cu cerutul pozelor :))
sau prietenul ei:)
Alina, tu ai Public Relations Strategy and Advice | Marketing Tips | Words of a Broken Mirror ?
Daca da, sa stii ca e picat foarte des.
Bine ai venit Alina! Sa te tii scai' de Seopedia
De unde atata noroc cand ea nici avatar nu si-a pus :))