Salut,
Ma numesc Gidea Vlad si lucrez SEO si SEM pentru clientii mei ;)
Sunt un mini-blogger si un mare internet-enthuziast.
Am 18 ani si lucrez in propria mea firma Mediablocks.
Ne vedem pe forum...
Versiune printabilă
Salut,
Ma numesc Gidea Vlad si lucrez SEO si SEM pentru clientii mei ;)
Sunt un mini-blogger si un mare internet-enthuziast.
Am 18 ani si lucrez in propria mea firma Mediablocks.
Ne vedem pe forum...
Salut, Vlad! Bine ai venit pe forum. :)
Mersi VuePixel :)
Mişto sa ne găsim şi aici
Bine ai venit pe Seopedia!
Ceva proiecte de SEM ?
bine ai venit
@Mike_ppc Am gestionat pentru Rompers Group si jokee.ro cateva sesiuni de SEM. Dar nu am depasit 20 mil si foloseam Adwords-ul la maxim. Imi place sa cred ca am stors totul si ii multumesc lui krumel pentru sfaturile date atunci :D
@toni Mersi frumos. E bine sa fii intr-o comunitatea fara flame-war si fara "experti" .
Bine ai venit .
Bine ai venit Vlad :)
Mult succes Vlad!
atentie domnule gidea atentie! Sau nu ai nimic in comun cu el? Hey there ;)
Bine ai venit si mult succes
Bine ai venit!
Buna Vlad...
Cam tarziu ai ajuns si pe seopedia care din punctul meu de vedere este printre cele mai valoroase forumuri.Oricum mai bine tarziu decat niciodata...Esti renumit printre webmasteri...
Bine ai venit...
Bine ai venit, am intrat si eu pe blogul tau cautand pe net un spot de care m-am ocupat eu.
Succes