Citat:
Postat în original de Cristian Mezei
Ehe daca ala are un avocat cum am eu la firma de cunoaste oameni si stie toate portitele ... o sa te judeci cu el 100 de ani si nu rezolvi nimik :))
Bafta
Versiune printabilă
Citat:
Postat în original de Cristian Mezei
Ehe daca ala are un avocat cum am eu la firma de cunoaste oameni si stie toate portitele ... o sa te judeci cu el 100 de ani si nu rezolvi nimik :))
Bafta
Am avocat bun inseamna :twisted:Citat:
Postat în original de Lordys
nu bun,... dat cu toate alifiile...
A zis cineva ceva de avocat???
Iaca birou-avocat com. Cu trei de w inainte, evident... Sa nu va radeti ca mi l-am facut singurel intr-un weekend... Cat despre confratii cu site free la cabanova, nu l-au facut ei ci a fost comandat, asadar, de blamat pentru copiere ar trebui cel care l-a realizat! Vreun pustiulica flamand, ca asa pare!:cool:
nu "ne radem".. te astept cu el la studii de caz.. vreau sa`ti dau cateva sugestii :D
Mascka, unde sa fie aceste studii de caz? :rolleyes:
Am gasit!