Visa Electron de la ING vs Raiffeisen
Salut,
Din ce am citit pe acest forum, Visa Electron atat de la ING si Raiffeisen merge pe retras bani de pe paypal.
Din cate vad insa la
Raiffeisen exista o "Taxa anuala de utilizare card" de doar 5 Lei link cu doc Word link2
iar la
ING "Cost de administrare anuala: 14 RON (in primul an) / 28 RON incepand cu anul 2" link
aici gasiti o comparatie a celor doua carduri
la ING pe aceasta comparatie, mai apare undeva jos scris si o taxa de administratre de 20 RON anuala a contului.. pe langa cei 28 RON :|
de ce as alege ING avand in vedere ca e evident mai scump ca Raiffeisen ?
28 RON pe an mi se pare mult. trebuie sa am grija sa am bani anual depusi pe card.
care credeti ca e mai bun pentru retragere de pe PayPal ?