Am nascut de curand un baietel nazdravan care din pacate nu vrea sa faca nani noaptea. La inceput am crezut ca inebunesc, noptile mele se transformase in nopti albe, plictisitoare in asteptarea diminetii ca bebelusul meu sa adoarma. Intram pe net , nu stiam nici eu ce sa caut ca sa-mi omor timpul, pana intr-o zi cand o prietena m-a sfatuit sa ma inscriu pe kissid.ro, site-ul in care ai numai de castigat: multii prieteni noi si premii la alegere. Acum nici nu mai simt cum trece timpul, noptile mele plictisitoare au devenit nopti castigatoare;). Sunt bucuroasa acum.. pentru ca am o groaza de *id-uri de mess (
http://www.-----.ro)* pe care le-am adaugat in lista mea, si prietenii noi care ma ajuta sa-mi cresc copilul armonios!