vad ca al meu lai pus, multumesc.
Versiune printabilă
vad ca al meu lai pus, multumesc.
Multumesc, si daca ai nevoie de un serviciu de acelasi gen la schimb te ajut cu mare placere
@ Todosin - Da, astazi de dimineata.
@ lovelife - da-mi un pm cu siteurile pe care esti dispus sa imi accepti un advertorial :)
Inca mai astept articolul lui paulpadurariu pana astazi la ora 2 si al lui misticalriver pana maine la aceeasi ora.
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Articolul lui paulpadurariu a fost publicat acum. Inca mai astept articolul lui misticalriver, pana maine.
Multumesc!
Articolul lui misticalriver a fost postat ieri si in aceasta dimineata al lui robyroy. Imi pare rau ca nu am putut oferi la toti deaceea rog sa nu se inchida acest topic pentru ca prin iarna o sa ii fac un update si o sa mai ofer cateva advertoriale gratis.
Multumesc.
Merci fain. Daca te pot ajuta cu ceva vreodata, da-mi de veste.
Rog un moderator sa mute acest topic la oferte gratuite deoarece intentionez sa mai ofer pa parcursul urmatoarei luni, 5 sau 10.