aștept răspunsul lui Valentin.
Versiune printabilă
aștept răspunsul lui Valentin.
In ordinea postarii sau PM-urilor:
1- tymbark
2- inocent
3- Krm
4- matei
5- tiberiur
tymbark deja a trimis articolul si v-a fi publicat maine la prima ora, pe ceilalti 4 ii astept cu articol pe PM.
multumesc. maine o sa trimit si eu numai sa nu uit:)
multumesc, maine il ai si pe al meu.
Poimaine o sa am nevoie de al lui inocent. Daca el nu il are v-a fi postat al urmatorului adica Krm daca nici el nu il are al urmatorului si tot asa.
Maine pana in ora 12 (dimineata) il trimit si eu.
în oridinea postării sunt al 5 -lea.Citat:
In ordinea postarii sau PM-urilor:
totuși ,puteai să-mi răspunzi ca s-au dat.
Eu am precizat ca am luat dupa ora ! Unii au trimis PM, o sa maresc numarul la 10 dar dupa ce se publica acestea. Am primit multe PM-uri
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Ce frumos. Imi iau bad ca nu am raspuns la un PM. Imi cer scuze Todosin ca nu ti-am raspuns, dar nu e vina mea ca nu ai fost singurul interesat sa obtina un advertorial pe blog gratuit. URAT.
Valentin, eu ti-l dau maine, astazi am de facut altele. Sper ca e-n regula. Multumesc :)
@ inocent - este ok dar daca nu il trimiti pana la ora 16:00 v-a trebui sa il public pe urmatorul si al tau v-a fi ultimul respectand ordinea