Chiar acum, pe lista de discutii comert_electronic@yahoogroups.com e in desfasurare un thread legat de folosirea voucherelor in .ro
Pana la urma, ajunge si aici progresul :rockon:
Versiune printabilă
Chiar acum, pe lista de discutii comert_electronic@yahoogroups.com e in desfasurare un thread legat de folosirea voucherelor in .ro
Pana la urma, ajunge si aici progresul :rockon: