:) Dap. Corect.Citat:
Postat în original de miromulus @ Jan 12 2006, 09:17 PM) [post=9039
Ca sa ma bag si eu putin (si dupa ies), mai era chestia aia cu:
:) Dap. Corect.Citat:
cum va vedeti in urmatorii 5 ani in cadr]
Ca sa ma bag si eu in discutie, nu am inteles niciodata de unde chestia asta cu fix "minim x ani experienta". Am vazut oameni care nu stiau fundamentele domeniului lor nici dupa 30 de ani de experienta. Chestia asta incurajeaza cantitatea si nu calitatea.
Ca sa ma bag si eu putin (si dupa ies), mai era chestia aia cu:
Citat:
cum va vedeti in urmatorii 5 ani in cadrul companiei noastre?
